loader gif

Ustaw swój kurs na cuda

Chcę dzisiaj zaoferować Ci zmianę paradygmatu:

Nie wyznaczaj celów.
Zamiast tego, przygotuj się, aby otrzymać w życiu cuda.

Często szukamy tego, co jest realistyczne, logiczne, celowe czy przynoszące zyski.

Kiedy poprosimy o cud, z drugiej strony zawsze chodzi o transformację. O przejście ze starego miejsca do zupełnie nowego miejsca, zmieniając paradygmaty, ratując życie.

Jeśli chcemy zmienić świat, to (dzisiaj to wielkie zadanie!), co będzie bardziej użyteczne? Cele? Czy cuda?

Pamiętam wiele momentów, gdy wyznaczałam sobie cele. Nie podążała wtedy za nimi energia ani pasja. Brakowało rozpalającej do działania iskry i wszystko stawało się przymusem.

Jednak kiedy decyduję się podjąć najwyższy wysiłek lub wyjść poza strefę komfortu, zrobić coś, czego do tej pory nie zrobiłam, pomóc komuś w potrzebie lub podejść do nowego projektu z zupełnie innej perspektywy, otwieram się na wielką niewiadomą. Szukam pomocy na „górze”, czasem w modlitwie, medytacji czy dwupunkcie, lub po prostu żądam niezbędnych mi do tego zasobów.

To właśnie otwarcie się na cuda.

Zatem jeśli sądzisz, że jedyną rzeczą, jaka może pchnąć cię do przodu z miejsca w jakim utknąłeś, zmotywować, wyjść z trudnej sytuacji, odnaleźć życiową misję, jest CUD… to masz rację.

I cuda są dla nas dostępne.

Zdarzają się każdego dnia. Wiemy to. Wiemy, że wokół nas jest magia. Wiemy, że nauczyciele duchowi, prorocy i szamani nie kłamią o rzeczywistości mistycznych i nietypowych doświadczeń. Duchowe przebudzenie i chwile intensywnego i żywotnego wglądu nie są przypadkiem. Wszyscy doświadczamy synchronicznych zdarzeń, które nie są zbiegiem okoliczności.

Więc dlaczego nie możesz myśleć, że CUD może się przydarzyć także TOBIE?

Czy to zakotwiczone w naszej kulturze poczucie niedoboru? Czy wierzymy, że nie ma wystarczająco dużo cudów, by wystarczyło dla wszystkich?

Zgadnij co…
Musisz WYBRAĆ.

Mamy wrodzoną tendencję, jako istoty ludzkie, do otrzymywania cudów. Musimy tylko zdecydować, czy jesteśmy przygotowani na przyjęcie ich do naszego życia.

Dla mnie to codzienna praktyka oczekiwania i doświadczania cudów oraz magii każdego dnia.

Dla mnie właśnie tak wygląda życie.

Wiele cudów, jakich doświadczam, wydawać by się mogły małymi. To śpiew ptaka w lesie o poranku, zapach sosny, wiewiórka czy jelonek przebiegający mi drogę, spotkanie miłych ludzi na ulicach i w urzędach, odnajdywanie w sklepach czy na stronach internetowych dokładnie tego, czego potrzebuję, a czego nawet nie szukałam. To spontaniczna wiedza, jaka pojawia się w mojej głowie, wglądy i zrozumienie, które pozwala mi rozwiązywać prozaiczne problemy. To uśmiech i radość w oczach drugiego człowieka jako nagroda za moją pracę i serce, jakie w nią wkładam. To inspiracja i prowadzenie, jakiego doświadczam wciąż i wciąż.

I tak to robię.

Wymyślam, rzucam wyzwania, obserwuję.

Każdy z tych cudów jest niesamowicie niesamowity.

Są tez Duże CUDA. Jak synchroniczne spotkanie bratniej duszy w dokładnie takich okolicznościach, w jakich przeczuwałam, że się pojawi. To zamieszkanie w lesie, za jakim tęskniłam wracając we wspomnieniach do domu moich dziadków nad rzeką, gdzie byłam wolna i szczęśliwa. To odejście z pracy i zajęcie się tym, czego pragnęła moja dusza i serce, gdzie każdego dnia doświadczam z innymi ludźmi w Kwantowej Akademii niesamowitych olśnień, zmian, radości i skoków na ścieżce rozwoju. To oni są dla mnie inspiracją do stawania się jeszcze lepszą jutro niż jestem dzisiaj. To integracja z Autentyczną Mocą we mnie, która sprawia, że żyję coraz bardziej zintegrowana z celem mojej duszy. Dokładnie tak, jak kiedyś postanowiłam, że musi się stać.

Ty także możesz ustawić swój życiowy kurs na CUDA.

Fruwają wokoło tylko czekając, aż ktoś je zaprosi do siebie. Świat byłby o wiele piękniejszym, lepszym i szczęśliwszym miejscem, gdyby więcej z nas otworzyło swoje ramiona z pełnym zaufaniem i wiarą, by przywitać cuda i magię w naszym życiu.

Możesz zacząć już dziś!

Oto cztery sposoby na przygotowanie się do otrzymywania cudów:

1. Odnajdź w sobie cel twojego życia. Każdy z nas trzyma klucz do czegoś, czego świat potrzebuje. To nasza święta odpowiedzialność, aby dowiedzieć się, jaki jest nasz cel, a potem to zrobić! Więc nie czekaj do następnego dnia. Kiedy idziesz drogą ku autentyczności w swoim życiu, cuda i synchroniczności będą Cię prowadzić przez cały czas. Gwarantuję to!

2. Postaw chociaż pierwszy krok poza swoją strefę komfortu. Jesteśmy zaprogramowani do powtarzania tego, co już znamy znowu i znowu, ponieważ jest to bezpieczne i przewidywalne. Kiedy wyskakujemy poza tę strefę komfortu, pozwalamy naszemu podświadomemu umysłowi zobaczyć, że coś zupełnie innego jest możliwe, a nawet że da się tam przetrwać. Jeszcze lepiej! Więc spróbuj! Nie ma lepszego sposobu, aby wywołać ogromną zmianę w swoim życiu (cud) niż podjęcie wielkiego, odważnego kroku poza strefę komfortu. Poza strefą komfortu znajduje się miejsce, w którym wchodzimy w fazę ogromnego wzrostu i przemiany. Wystarczy trzymać się mocno i cieszyć się jazdą!

3. Podejmij działanie! Ten jest naprawdę ważne. Wszechświat żyje i spiskuje nieustannie, aby wysyłać nam obfitość, ale nasze blokady i niskie oczekiwania mogą stać na drodze wszelkim błogosławieństwom, jakie są dla nas przeznaczone. Kiedy podejmujemy działanie, przeciwstawiamy się tym niskim oczekiwaniom, tworząc otwarte ścieżki dla wszechświata, aby wysłał nam to, o czym zawsze marzyliśmy. Jest to umowa dwuczęściowa z Wszechświatem:

(1) Wszechświat stwarza możliwości, a następnie;
(2) Musimy podjąć działanie i wykorzystać szansę, aby otrzymać obfitość, która jest dla nas przeznaczona. Kiedy konsekwentnie podejmujesz zdecydowaną i zainspirowaną akcję, możesz spodziewać się, że cuda zaczną przybywać do twojego życia lawinowo!

4. Wiedz, że jeśli głęboko czegoś pragniesz i nieustannie utrzymuje się to w twoich myślach, jest jakiś powód, dla którego czujesz tę pasję i na pewno istnieje sposób na osiągnięcie tego. Zawsze jesteśmy otoczeni niesamowitymi rozwiązaniami wszelkich naszych problemów, które przyniosą nam szczęście, wolność i dochody, których potrzebujemy i chcemy. To tylko kwestia DOSTRZEGANIA możliwości, jakie istnieją. Wszyscy jesteśmy zdolni do czegoś więcej niż myślimy wykonując codzienne obowiązki. Puść tę małą wersję siebie. Otwórz się na pełnię swojego potencjału. Wiedz, że masz te pomysły, tęsknoty i pasje z bardzo ważnego powodu. Poszukaj sposobów, by wprowadzić to do życia i pokazać światu.

To jest proste, choć może nie jest łatwe.
Może budzić wątpliwości lub lęk, ale sprawdziłam to na sobie.

To absolutna PRAWDA i kiedy skorzystasz z tych wskazówek, wielkie zmiany i cuda ZAWSZE zawitają do Twojego życia.