loader gif

W głąb intencji Twojego serca: Technika Punktu Zerowego (POINT ZERO TECHNIQUE™† by HearthMath Institute)

Odblokowanie Kreatywnej Inteligencji w Punkcie 0

Wstępem do podróży w głąb intencji twojego serca jest stan nazywany Punktem 0. W tym stanie uwalniana jest ogromna porcja energii, która pozwala aktywować kreatywną inteligencję serca.

Punkt 0 pomaga zwiększyć spójność/koherencję serca oraz ciepło serca. Uwalniana energia przyspiesza aktualizację intencji serca. Energia ta wchodzi w pole elektromagnetyczne wytwarzane przez serce człowieka i współpracuje z nim wpływając na bliskie otoczenie, włączając w to ludzi i inne pola. Naukowcy z HeartMath Institute’s Global Coherence Initiative wskazują, że nasze pola osobiste przenoszą informacje na poziomie kwantowym, które są rozprzestrzeniane dalej wpływając na pole globalne.

serce

TECHNIKA punktu zerowego ™ †

To narzędzie pomaga aktywować serce, umysł i emocje, aby współpracowały ze sobą zwiększając synergiczne połączenie z naszym intuicyjnym prowadzeniem w dokonywaniu codziennych wyborów.

Krok 1 :

Przejdź do miejsca głęboko wewnątrz twojego serca. Utrzymaj swoją mentalną i emocjonalną energię. Poczuj, jak miłość promieniuje z twojego serca oddychając spokojnie w ciszy. Nie szukaj i nie skupiaj się na żadnym doświadczeniu. Po prostu bądź.

Krok 2 :

Wysyłaj miłość w kierunku wszelkich osądów o sobie samym, innych ludziach lub sytuacjach, aby zneutralizować energię i usunąć przeszkody, które blokują twojego ducha .

Krok 3 :

Skoncentruj się na wewnętrznej ciszy, świadomie wydychając miłość i pokój do otoczenia. Delikatnie odsuń jakiekolwiek pozytywne lub negatywne myśli, które się pojawią, wiedząc, że możesz zająć się nimi później.

Krok 4 :

Wyobraź sobie punkt 0 jako krąg pierwotnego spokoju, w którym siedzisz. Jeśli pojawią się myśli, nie naciskaj na nie. Przekieruj swoją uwagę na oddychanie miłością i pokojem w kierunku bezruchu punktu 0.

 

Źródło: https://www.heartmath.org/