loader gif

Życie to o wiele więcej…

Życie to o wiele więcej niż znalezienie właściwej osoby, która będzie chciała z tobą być albo pogrążanie się w smutku z powodu kogoś, kto cię nie chce.

Jest wiele uroku i magii w podróży, w trakcie której odkrywasz i poznajesz siebie, nie trzymając się kurczowo nadziei na spotkanie na tej drodze kogoś, kto się w tobie zakocha. I ten czas wcale nie musi być wypełniony smutkiem, goryczą, pustką czy samotnością.

To etap, w którym masz szansę wypełnić całego siebie miłością. Nikt inny cię nią nie wypełni, nie zrobi tego za ciebie, nikt nie zaklei tej dziury, jeśli ty sam tego nie zrobisz.

Stań się pełnią sam w sobie i dla siebie. Przestań potrzebować i pragnąć, zarzuć poszukiwania na zewnątrz. Stań się emocjonalnie niezależny. Zanurkuj do swojego wnętrza.

Zakochaj się w byciu ze sobą i niech to będzie największa przygoda twojego życia!
Zabierz się sam na wakacje, usiądź przy kawie w obcym mieście, w którym dotąd nie byłeś, poznaj nowych ludzi i mów w obcych językach, rób to, czego nigdy nie robiłeś, a co zawsze chciałeś zrobić. Dziel się z innymi, pomagaj i przyjmuj pomoc. Bądź wdzięczny i dużo się uśmiechaj.

Żyj dla siebie i bądź szczęśliwy dla samego siebie!
To wcale nie jest mniej cudowne niż bycie z kimś, gwarantuję ci to!
Wiem, co mówię, bo sama tak zrobiłam!

Zasługujesz na to najbardziej na świecie!

Po prostu KOCHAJ

A MIŁOŚĆ CI SIĘ ODWDZIĘCZY

Enjoy your day