loader gif

Dzieci Nowych Czasów

Jest to pokolenie dzieci niezaprzeczalnie bardziej zaawansowane w ewolucji niż poprzednie generacje, które przybyło do naszego świata z zupełnie wyjątkowymi darami.
*
Wiele z nich pamięta, gdzie były przed przybyciem na Ziemię, często pamiętają nawet swoje poprzednie żywoty. Trudno jest je zaszufladkować do konkretnej kategorii, ponieważ istnieje wiele nakładających się cech.
*
Nie wszystkie z tych dzieci to dzieci indygo. Ludzie indygo są tymi, którzy burzą obowiązujące schematy, którzy w głębi czują, że z naszym światem jest coś nie tak i że reguły społeczne nie zawsze uwzględniają wszystkie istniejące aspekty. Budząc świadomość społeczną, ludzie indygo pootwierali nam drzwi, dzięki czemu możemy odnosić się do kolejnych pokoleń i się nimi zaopiekować.
*
Dzieci naszych czasów istnieją w rozciągających się daleko, wirujących, żywych konfiguracjach subtelnej energii, dającej im nieograniczoną świadomość, uzdolnienia, wrażliwość i wiedzę, które wykraczają daleko poza to, co zwykliśmy uważać za „normalność”.
*
Dzieci naszych czasów zadziwiają nie tylko wtedy, gdy ujawniają swoją wrażliwość i uzdolnienia, ale też wtedy, gdy pod jakimś względem są klasyfikowane jako niepełnosprawne. My ludzie, przez naśladownictwo uczymy się, że „inne” sprawia dyskomfort i jest czymś, co należy omijać.
*
Nauczono nas czuć się komfortowo wtedy, gdy wszystko daje się zgrabnie poszufladkować, gdy wszystko jednakowo wygląda i jednakowo się zachowuje.
*
Tamte czasy to już przeszłość. Dzieci naszych czasów stanowią dla ludzkości fascynujący, ewolucyjny skok naprzód.
*
Niestety, wiele z tych dzieci pozostaje niezauważanych. Te dzieci opierają się wszelkim restrykcyjnym i ograniczającym kategoriom, całkowicie je rozbijając. Nie otrzymują takiej zachęty i opieki, jak tego wymagają ich wrodzone talenty. Z tego powodu napotykają liczne problemy we wszystkich dziedzinach życia.
*
Bo wyglądają jak inne, ale wewnątrz różnią się bardzo.
*
Wraz z Adrianą Laube wychodzimy z ukrycia, dzielimy się swoim doświadczeniem i zapraszamy rodziców i dzieci, którzy chcą się lepiej rozumieć i komunikować, na wspólne, kwantowe wczasy z warsztatami. Mamy jeszcze tylko 6 miejsc, więc zachęcam do kontaktu.