loader gif

O mnie

Witaj!

Kilka lat temu moje życie zaczęło się zmieniać. Mimo, że te zmiany wywołałam swoją własną intencją,  bardzo się im opierałam. Nie umiałam się z nimi pogodzić. To jednak spowodowało moje głębokie, duchowe przebudzenie, które było dla mnie wielkim szokiem. Czasami miałam wrażenie, że jestem kimś zupełnie innym, kto był w środku, ale kogo nie chciałam z siebie wypuścić, a cały ten świat nie wie i nie widzi tego, co ja dostrzegam.

Był to dla mnie bardzo trudny czas poznawania na nowo siebie samej. Bardzo chciałam przede wszystkim pomóc sobie w tym procesie, który obejmował wszystkie sfery mojego życia. Chciałam zrozumieć to, co się ze mną dzieje. Chciałam przestać cierpieć i być szczęśliwym, spokojnym człowiekiem. Chciałam się zmienić. Chciałam zmienić swoje życie.

Każdy krok na tej ścieżce pamiętam doskonale. Pewnego dnia obudziłam się i postanowiłam, że moje życie będzie zupełnie inne niż dotychczas. Że chcę spotykać ludzi podobnych do mnie, chcę zajmować się czymś, co ma sens i co służy polepszaniu życia innych ludzi, chcę uczyć, kochać i być kochana, doświadczać przygód, poznawać ludzi z innych kultur i podróżować. Po sześciu latach mogę powiedzieć, że dokładnie takie życie stworzyłam, nie raz potykając się na tej ścieżce i ucząc zasad kreacji życia. Dzisiaj mogę się dzielić tym, czego się nauczyłam i jak to zrobiłam.

Nauczyłam się między innymi jednej, najważniejszej dla mnie rzeczy: historia i doświadczenie każdego człowieka zasługuje na bezwzględny szacunek, choćby dla mnie była błahą. Dla każdego człowieka jego problem jest jego całym światem, innego nie ma, i należy pamiętać, by tego świata nie deprecjonować.

Na mojej ścieżce zmiany poznawałam wielu wspaniałych ludzi, uczestniczyłam w wielu szkoleniach, podróżowałam, podejmowałam wyzwania, szukając swojej nowej drogi. Tak natknęłam się na techniki kwantowe, jak ThetaHealing, której nauczyła mnie w Hiszpanii cudowna dziewczyna z Meksyku o imieniu Jessica, a następnie Metodę Dwupunktową, którą poznałam w Polsce od Katarzyny Świstelnickiej i Piotra Kalińskiego. Zafascynowała mnie także Synchronizacja Kwantowa, którą praktykowałam na seminariach Franka Kinslowa w Czechach i w Polsce, następnie Kroniki Akaszy według podejścia Gabrielle Orr. Jednak okazało się, iż to było coś, co po prostu robiłam już wcześniej, stąd doszłam do wniosku, że w każdym z nas znajduje się głęboko ukryta wiedza duchowa, do której możemy mieć dostęp, kiedy tylko wyciszymy nasz umysł i mamy taką intencję.

To w bardzo szybkim tempie prowadziło mnie już nie tylko do własnej spójności, ale do chęci dzielenia się moim doświadczeniem z innymi, obserwując, że czasami nie wiedzą, co począć z narzędziami, jakich się uczą. Dlatego postanowiłam zostać trenerem Metody Dwupunktowej i jednocześnie indywidualnie pracować z ludźmi nad ich osobistą zmianą. To jednak zaledwie ułamek mojej naprawdę niezwykłej historii.

Zawsze najważniejsze było dla mnie kierowanie się sercem, uczciwość i szczerość. Dlatego, kiedy pięć lat temu odkryłam podejście Instytutu Matematyki Serca z USA, ich badania nad polem serca oraz jego wpływem na nasze decyzje i intuicyjne prowadzenie, wiedziałam, że to droga, która jest ze mną spójna. W tamtym czasie pojawiało się wokół mnie słowo „resilience”, czyli odporność. I do tej pory można znaleźć mnie w wielu miejscach pod tą nazwą.

Kiedy dwa lata temu Instytut HeartMath uruchomił kurs coachingu, wiedziałam, że to o to chodziło. Tytuł „HeartMath Resilience Coach” uzyskałam więc po to, by dzielić się z ludźmi technikami koherencji serca opartymi na prawie trzydziestoletnich badaniach naukowych, do których nawiązują twórcy Matrycy Energetycznej.

Dziś jestem certyfikowanym praktykiem Synchronizacji Kwantowej według dr Franka Kinslowa, Kroniki Akaszy według Gabrielle Orr, Integracji z Polami Morficznymi według Melissy Joy, ThetaHealing według Vianny Stibal, Prawa Przyciągania według Joe Vitale i wielu innych podejść zarówno biznesowych, trenerskich jak i kwantowych.

Z wykształcenia jestem ekonomistą, specjalistą marketingu i zarządzania rozwojem regionalnym. W ciągu ostatnich lat zdobyłam szerokie doświadczenie zarówno badawcze jak i szkoleniowe. Dzisiaj ma ono dla mnie jeszcze głębszy sens. Jakby wszystkie puzzle tej układanki wskoczyły na swoje miejsce.

Obecnie wspieram innych w rozwoju świadomości skoncentrowanej na sercu i promuję praktyczną inteligencję duchową, dzięki której ludzie stają się w pełni zintegrowani ze swoją Autentyczną Mocą, by wieść twórcze, harmonijne i szczęśliwe życie. Wiedzę, którą się dzielę, buduję na osobistych doświadczeniach procesu życiowej zmiany oraz inspiracji nowym paradygmatem naukowym, jaki łączy duchowe prawa z fizyką kwantową.

Moje podejście do procesu transformacji życia bazuje na świadomości emocjonalnej i rozwijaniu inteligencji serca, która pozwala stać się świadomym siebie człowiekiem, otworzyć się na cuda i płynąć bez oporu przez życie, kierując się intuicyjnym prowadzeniem.

Moją pasją jest pisanie i tworzenie. Prowadzę blogi, jestem autorką wielu tekstów o tematyce rozwojowej i kwantowych bajek. Jednocześnie jestem także autorką artykułów naukowych z zakresu ekonomii i zarządzania, bez pamięci zakochaną w Hiszpanii, jej kulturze, gastronomii i języku. Takie życie udało mi się stworzyć według moich intencji. A co wymyślę dalej? Otwieram się na bezgraniczne możliwości rozwoju.

Wierzę, że każdy jest w stanie zmienić swoje życie na lepsze, zaczynając zmianę od samego siebie.

Dlatego wyznaję zasadę:

„rzeczy niemożliwe wykonuję od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać”.

Strony:
Kwantowa Akademia – kursy online i szkolenia stacjonarne.
FB: Inteligencja duchowa

Margo na mój