loader gif

Globalna Inicjatywa Koherencji

[Pokój Globalnej Troski]

Dla wielu z nas staje się oczywiste, że współdziałanie z życzliwością i akceptacją to brakujące elementy zmiany kierunku ludzkości powodującego podział i separację. Staje się również oczywiste, że nie możemy tworzyć rozwiązań z tego samego poziomu świadomości, które stwarzają problemy. Podnoszenie wibracji świadomości w celu wytworzenia pokojowych rozwiązań jest przedsięwzięciem, które wymaga życzliwości, przebaczenia i miłości, w poszanowaniu różnic między nami.

Wibracje naszych nastrojów, postaw, myśli i uczuć mogą narastać i opadać przez cały dzień, opierając się na naszych działaniach i reakcjach na sytuacje, które przynosi nam życie.

Wibracje, którymi emanujemy w kierunku innych ludzi i środowiska, zmieniają się w zależności od naszej odporności czyli równowagi umysłu, emocji i usposobienia – zwłaszcza w dzisiejszym dynamicznym klimacie emocjonalnym. Równowaga energetyczna i krytyczne myślenie stają się łatwiejsze, kiedy nasze serce i umysł stają się partnerami wspierającymi przy wyborze naszego kierunku.

Kiedy znajdujemy się w obecności innych ludzi, nasze kolektywne myśli, uczucia i postawy mieszają się w otoczeniu środowiska. Mamy tendencję do podnoszenia innych i środowiska, gdy nasze wibracje rosną.

Prostym sposobem na utrzymanie wyższych wibracji jest włączenie właściwości naszego serca do naszych kontaktów i interakcji. Te właściwości i cechy serca to miłość, troska, współczucie, życzliwość, uznanie, przebaczenie i inne. Każdy, kto doświadcza tych aspektów, rozpoznaje ich transformującą wartość.

Wielu ludzi zdaje sobie sprawę, że bezwarunkowa miłość i współczucie pochodzą z naszych wyższych potencjałów świadomości, zdolnych do uzdrawiania i przyciągania rozwiązań dla społecznej transformacji. Niezliczona ilość ludzi doświadczyła już korzyści ze współczucia, a coraz więcej osób reaguje na tę silną ekspresję miłości w czasach silnej zmiany.

W każdą pełnię Instytut HeartMath w Stanach Zjednoczonych organizuje wspólne przebywanie w sercu na całym świecie w intencji pokoju oraz wzrostu świadomości na Ziemi.

Inicjatywa odbywa się 11 kwietnia o godzinie 4:00 w nocy lub 12:00 w południe czasu polskiego. W Polsce pełnia rozpocznie się jutro o godzinie 8:09.

Zacznij od połączenia się w sercu ze wszystkimi uczestnikami Globalnej Inicjatywy Koherencji promieniując szacunkiem i miłością.

Weź udział w „Focus Care: podnoszenie własnej i kolektywnej wibracji”.

  1. Umieść się w sercu i oddychaj poczuciem wdzięczności przez kilka minut, aby aktywować uczucia swojego serca.
  2. Oddychaj lekko i wyobraź sobie z każdym oddechem, że twój umysł, emocje i ciało stają się nieruchome w twoim wnętrzu. To pomaga w skupieniu.
  3. Następnie wizualizuj ludzkość i światowych liderów, jak korzystają z właściwości serca, troski, życzliwości i godności w swoich interakcjach, aby doprowadzić do pokojowych rozwiązań dla dobra wszystkich ludzi.
    (Szybko rośnie ruch osób decydujących się na pokojowe podejście do rozwiązań, które nas nie dzielą).
  4. Teraz promieniuj bezwarunkową miłość i współczucie dla tego rosnącego impulsu serca.
    (W miarę jak zbiorowe serce budzi się, może ostatecznie przekształcić chaotyczne reakcje z separacji i oczyścić drogę, abyśmy mogli się ze sobą porozumieć – pierwszy krok do naszych marzeń o lepszym świecie).
  5. Teraz promieniuj współczuciem wobec wszystkich, którzy doświadczają nędzy i trudności na całej planecie. Obejmij nim zwierzęta, rośliny i inne formy życia. Spowoduje to zwiększone zainteresowanie wszystkimi istotami i środowiskiem, w jakim współistniejemy.

Możesz skupiać się na intencji także w dowolnym momencie, ponieważ przyczyni się to do podniesienia osobistego poziomu wibracji oraz wibracji kolektywnego pola świadomości.

Obejrzyj film o Globalnej Inicjatywie Koherencji oraz koherencji serca.

Dziękuję za udział w zsynchronizowanej pełni księżyca Focus GCI.

Aby dołączyć do GCI Care Focus w Global Care Room, możesz wejść do wirtualnego pokoju bezpośrednio z www.globalcarerooms.org/rooms/care/gci. Użytkownicy logujący się po raz pierwszy, logują się jako gość. Możesz także skorzystać z aplikacji Facebook: https://www.facebook.com/GlobalCoherence…/…/376106799137303/.

Jeśli jesteś nowym uczestnikiem zsynchronizowanego programu Focus Care, możesz jednocześnie zobaczyć swój zielony marker i złote światło innych osób na całym świecie. Uświadom sobie, że jedno złote światło może reprezentować rodzinę, grupę lub całą grupę odbiorców będących w pokoju i jednocześnie uczestniczących w skupionej intencji Focus Care.

Jeśli te informacje zgodne są z twoimi wartościami i chcesz podzielić się tą akcją z innymi, udostępnij proszę post dla swoich znajomych.

Dziękuję!