loader gif

Kronika Akaszy – konsultacje

Właściwie, to czym się pani zajmuje?

Słyszałam to wiele razy podając nazwę mojej firmy. Nazwałam ją Infinity – Instytut Rozwoju Świadomości. Ta nazwa towarzyszyła mi już wiele lat temu, była obecna w mojej głowie, a znak nieskończoności pojawia się w moim życiu od zawsze. Dzięki niemu rozpoznałam też w swoim życiu miłość. Kierowałam się więc tym, co prawdziwie prowadziło mnie w moim życiu.

Ludzie pytają, czym właściwie jest rozwój świadomości? O co chodzi? Słyszę też pytania, czym jest coaching? Dlatego chcę Wam poopowiadać, czym właściwie się zajmuję i z czego czerpię radość.

Rozwój Świadomości dla mnie jest holistycznym podejściem do rozwoju człowieka, który obejmuje ciało, umysł oraz jego duchowość. Człowiek jako istota emocjonalna, myśląca i czująca, zawsze mnie fascynował. Chciałam poznawać jak najwięcej ludzi, ich uczucia, obrazy, w jakich widzą i tworzą swój świat. Zawsze urzekało mnie życie wewnętrzne innych osób. Ich wrażliwość, uczuciowość, odmienne spojrzenie na życie, na samego siebie, tak częsty brak wiary w siebie. Dlatego w moim sercu od zawsze tliła się iskra i głos Boga mówiący, bym pomagała innym.

W czym?
W odnajdywaniu i poznawaniu samego siebie.
W lepszym rozumieniu swojego miejsca w świecie i swoich doświadczeń.
W zmienianiu swojego życia i dostrzeganiu w nim szczęścia.
W otwieraniu serc.

I nie podejrzewałam nawet, że naprawdę będę to robić. A dzisiaj robię to na wiele sposobów. Żaden z nich nie uważam za lepszy lub gorszy, ponieważ wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Wszystkie drogi i techniki, jakich mogę cię nauczyć lub ci pomóc, prowadzą do ciebie samego i do ustalenia na nowo twojej relacji z siłą wyższą, wszechświatem lub polem. Jakkolwiek tego nie nazwę, istnieje jedna siła, która spaja ze sobą cały wszechświat, a my jesteśmy jej częścią.

Żal mi czasem, że nie ma w języku polskim wielu badań i literatury, która potwierdza zaawansowaną wiedzę duchową i technologiczną, która dzisiaj idzie trzymając się za ręce. Ale może właśnie dlatego mogę ja przekazać Tobie coś więcej, ponieważ mnie zawsze wiodła ciekawość.

Na początek, udowodniono, że istnieje pole energii, które jest podstawą wszelkiego stworzenia. Już 80 lat temu Max Planck postulował, że nauka dochodzi do momentu, w którym musi stwierdzić, że za tym wszystkim co istnieje stoi Inteligentny Duch, który kieruje wszechświatem. Albert Einstein chciał także poznać myśli Boga. I on z kolei przeczuwał, że pomiędzy cząsteczkami istnieje przestrzeń, którą chciał badać. Pomylił się w jednej rzeczy: to nie przestrzeń, a pole energii.

Pole to stale jest badane przez naukowców. W latach 1993-2000 naukowcy udokumentowali istnienie pola energii, które zostało opisane na 3 sposoby:
• Pole istnieje wszędzie przez cały czas.
• Pole istnieje od samego początku, od momentu, który fizycy nazywają Wielkim Wybuchem, teraz twierdzą nawet, że istniało jeszcze przed nim.
• Pole posiada inteligencję, która odpowiada na szczególne właściwości ludzkich emocji.

Pole to uznawane jest za przewodnik, który przenosi wszystko to, co trzymamy wewnątrz siebie na zewnątrz, poza nasze ciała. W starożytności nazywane eterem, czyli piątym żywiołem, przenikającym całe istnienie. Nie bez powodu do dzisiaj mówi się, puścić coś w eter lub słychać coś w eterze.

Naukowcy nie nadali mu jednej, konkretnej nazwy. Jest nazywane Matrixem (macierzą), polem zunifikowanym, polem holograficznym, polem morficznym lub polem-A. Erwin Laszlo nazywa je także Polem Akaszy, mówiąc, iż jest to fundamentalna energia kosmosu, która przenosi informacje nie tylko aktualne, ale przeszłe i przyszłe. To świadomy ocean zbiorowych i indywidualnych wspomnień, z których biorą się wszystkie rzeczy: atomy, cząsteczki, gwiazdy, planety i nasze, ludzkie doświadczenia. Uznany fizyk, badający związki fizyki i duchowości, Nassim Haramein, nazywa je pamięcią kosmiczną. Można je uznać za początek lub genezę wszystkich rzeczy, które istnieją w czasie i przestrzeni. To zatem, czym się zajmuję, to zmiana ludzkich doświadczeń poprzez kontakt właśnie z tym polem. Poprzez świadomy kontakt, intencje, budowanie świadomości emocjonalnej, budowanie własnej odporności przez koherencję oraz komunikację.

Jedną z metod, jaką uwielbiam jest po prostu czytanie z Pola Akaszy. Rekordy Kroniki Akaszy zawierają informacje na temat duchowej podróży każdego z nas. Czytanie to głębokie, duchowe doświadczenie zarówno dla mnie, jako czytającej, jak i każdej osoby, dla której czytam. Nazywam je nawet duchowo intymnym, ponieważ w trakcie konsultacji ze swoimi rekordami, otrzymujemy zrozumienie naszych doświadczeń, wskazówki, jak poradzić sobie z niekorzystnymi schematami poglądów lub wierzeń, gdzie tkwią ich źródła. Niezależnie od tego, czego dotyczy temat: relacji, biznesu, osobistych nawyków, przyzwyczajeń, nałogów, blokad czy lęków.

Z Kroniki Akaszy zawsze płynie ocean miłości, zrozumienia i akceptacji. Dzięki temu możemy doznawać szeroko rozumianego uzdrowienia naszego życia, co nie zwalnia nas od działania. Ponieważ nasza przyszłość nie jest wykuta w kamieniu i mamy wolną wolę. Możemy dokonywać nowych wyborów, możemy kształtować swoje życie, gdy odkryjemy swoją wewnętrzną moc. A odkrywamy ją tylko poprzez stawanie się bardziej świadomym swoich ograniczeń oraz pokonywanie ich.

Nie ma innej drogi do siebie jak poprzez samopoznanie i samoświadomość. Ja idę tą ścieżką i wspieram w tym innych, jeśli tylko mają na to ochotę, polubią mnie i chcą mi zaufać.

I cieszę się, że mogę to dla nich robić. Cieszę się, że odkryłam tę możliwość i korzystam z niej, gdy tylko potrzebuję wskazówek. W ten sposób moje życie jest po prostu równowagą materii i ducha. Działam tu, ale inspiracje zawsze odbieram z góry.

To jest zatem jeden ze sposobów, w jaki mogę pomagać innym rozumieć lepiej ich drogę z perspektywy duchowej i wspierać w zmianie wzorców, które wpływają na ich życie niekorzystnie. Wyjątkowo lubię ten sposób. Ale nie jest to jedyny, z jakiego korzystam, by utrwalać i ustanawiać swoje własne łącze ze swoim Wyższym Ja.

Jeśli tylko masz ochotę, lubisz mnie i chcesz mi zaufać, to zapraszam na sesję i potowarzyszę ci w tej podróży jako twoja konsultantka Kroniki Akaszy. Możesz konsultować w niej każdy aspekt twojego życia, problem czy relację. To twoje pytania i twoje odpowiedzi.