loader gif

Z nurtem ducha i materii

Siemka. Może nie wiesz, ale moje życie to nauka równoważenia ducha i materii, przejawiania tego, co ideą i wierzeniem w świecie materialnym. Dlatego zajmuję się dwoma istotnymi aspektami ludzkiego istnienia: duchowym – czyli tym, co niewidzialne a co wpływa na ludzkie życie oraz emocjonalnym – czyli inteligencją serca, która wspiera funkcjonowanie w zgodzie ze sobą, umysłem, sercem i emocjami w świecie materialnym. W tym czuję się dobrze i czuję, że się sprawdzam.
*
Każdy człowiek jest dla mnie zagadką, którą mogę odkrywać za jego pozwoleniem i prośbą. Mogę się w nim przeglądać jak w lustrze lub badać zależności doświadczeń, programów, przekonań i emocji. To jest rzecz fantastyczna, bo mogę towarzyszyć w odkrywaniu dla tej osoby jej osobistej prawdy, spoglądaniu na to, na co obawiała się spojrzeć, a co jest w zupełności w porządku, bo jest jej człowieczeństwem, głębią i unikatowym odciskiem we wszechświecie.
*
Jest to także ciekawe, ponieważ sprawy, z jakimi ludzie się pojawiają, nigdy nie są oczywiste. Na przykład nie można wiedzieć z poziomu umysłu, że w rozwoju zawodowym blokuje cię trauma urodzeniowa, bo urodziłeś się owinięty trzy razy pępowiną i prawie się udusiłeś, a dzisiaj powoduje to blokadę osobistej ekspresji. Nie można z umysłu zobaczyć prawdy, że ból w ciele i trudne emocje powoduje opór wobec rzeczywistości, brak akceptacji innych takimi jakimi są, bo chcesz, żeby byli inni. Bo jak byli inni, to ty się czułeś bezpieczny, a skoro nie są, to czujesz to jako swój brak bezpieczeństwa. Przez co nie budujesz tego poczucia w sobie, ale próbujesz kontrolować i zmieniać rzeczywistość, nie zauważając tego, że masz wszystko, czego potrzebujesz.
*
Trudno też z poziomu umysłu dostrzec, że zaniżasz swoją wartość, ściemniasz swoje światło, wybierasz rzeczy mało ambitne, bo boisz się oceny i nie sięgasz po to, czego naprawdę chcesz. Trudno z poziomu umysłu uświadomić sobie, że brak pieniędzy powiązany jest z potrzebą miłości, a poświęcenie jest głęboko przesuniętą granicą, za którą kryje się potrzeba uznania. Czasem też trudno zauważyć okiem umysłu, że jako silna kobieta nie pozwalasz mężczyźnie zaopiekować się sobą i tak zupełnie niechcący zabierasz mu spodnie, bo ty chcesz sama, jesteś samowystarczalna i nie dasz się zdominować. Bo twój umysł myli otwartość na partnera z poddaniem się mu.
*
Takich kwiatków w nas wszystkich – ludziach – jest mnóstwo. To nasze doświadczenia i nasze nauki. Ja pomagam sięgać do tego co ukryte albo co sami przed sobą ukrywamy, bo prawda zdaje się być bolesna. Bo to nasze oceny siebie samego są bolesne. A nie życie samo w sobie.
*
Jeśli robię to poprzez Kroniki Akaszy, to uwierz, że wymaga to ode mnie mega skupienia. Ekstremalnej wręcz otwartości na bodźce, by informacje były czyste, bezbłędne, integralne. Ja kocham to co robię, kocham prowadzić sesje i warsztaty, ale sesja nie będzie natychmiast, ponieważ moje ciało jest materią i po buszowaniu kilka godzin w wysokich wibracjach, potrzebuje uziemienia i „pożycia” takim zwyczajnym, ludzkim życiem. Moje ciało potrzebuje odpoczynku, ruchu, jedzenia i innych aktywności uziemiających energię (na przykład seksu, który jest w pełni duchowy i święty). A na tym tle kobiety mają mnóstwo kompleksów i braku zgody, dlatego tym tematem zajmiemy się w Barcelonie, a potem w wakacje na warsztacie „Sensualna Kobieta”. Obserwujcie strony kochane kobietki.
*
Dlatego chętnie podzielę się z tobą wiedzą, nauczę cię, jak czytać Kroniki Akaszy, jak zarządzać swoją energią, jak tworzyć pozytywny wpływ w materii dzięki inteligencji serca, zaproszę cię na warsztaty lub byś poczekał na swoją sesję, bo czasem nie mam już siły na indywidualne spotkanie lub termin jest długi.
*
Stąd proszę cię o cierpliwość i zrozumienie.
Stąd cieszę się fantastycznym życiem i odkrywaniem tajemnic istnienia.
Stąd zapraszam ciebie na podróżowanie ze mną.
*
Czytania Kroniki Akaszy nauczysz się w wakacje ze mną w Bieszczadach: www.kronikiakaszy.com.
Jeśli chcesz, by twoje intencje realizowały się szybko, chcesz być spokojny i radosny w materii oraz zintegrowany ze swoim wyższym ja, wpadnij na warsztaty koherencji do Łodzi: www.koherencjaserca.com.
A już niedługo więcej filmów na moim YouTube. Cieszę się, że jesteś ze mną.
Wysyłam ci moc pozytywnej wibracji i miłość prosto ze Źródła Istnienia.
Enjoy!
*
Jeśli masz pytanie do mnie, napisz w komentarzu. Jeśli cię to zainspirowało do czegoś, też napisz lub zostaw serduszko.
Dziękuję <3